Ja muidugi on meie lugude hulgas muusikat, mida noored ära tunnevad (ja neid mida ei tunne😀) . Millised just, eks tulge kuulake ise PS. On lekkinud infot, et meie esinemisega võivad liituda ka mõned Elleri Muusikakooli õpilased tulemina iga-aastasest koosmängimisest Elleri saksofoniklassiga🎷 Uudise orginaal https://www.facebook.com/profile.php?id=61583162391476 |
![]() |